Form Düğme

FORM DÜĞME 1996 yılında kurulmuştur. İstanbul, TÜRKİYE'de bulunan 6.000 m2'lik fabrikamızda her türlü düğme ve moda aksesuarlarının üretim ve ticaretini yapmaktayız.

FORM BUTTON, dünya çapındaki dağıtım kanalları sayesinde sektördeki lider düğme üreticisidir. İspanya, Portekiz, İngiltere, Fransa, Hollanda, İtalya, Almanya, Polonya, Romanya, Fas, Bangladeş, Hindistan, Çin ve Vietnam'da ofislerimiz ve acentelerimiz bulunmaktadır. Uluslararası olarak tanınan birkaç moda markasının düğme tedarikçisiyiz.

FORM DÜĞME, Corozo, Hindistan Cevizi, Boynuz, Kemik, Kabuk, Deri, Ahşap gibi her tür doğal ve sürdürülebilir düğmenin yanı sıra polyester, üre, plastik vb. sentetik düğmeler üretebilir. PET'ten yapılan Geri Dönüşümlü Polyester düğmelerdeki yeni gelişimimiz müşterilerimiz tarafından oldukça talep edilmektedir. Ürününün GRS sertifikasına sahibiz.

FORM BUTON, tanınmış müşterilerimize yılda 2 kez genel düğme koleksiyonu ve kişiye özel kapsül koleksiyonları hazırlamaktadır. Tüm bu koleksiyonları PV PARIS, MUNICH FABRIC STARTS, SHANGHAI INTERTEXTILE vb. dünya çapındaki fuarlarda sunma şansına sahibiz.


Firma temellerimiz hiçbir zaman değişmeyecek üç unsur üzerine kurulmuştur:

  • SÜREKLİ YÜKSEK KALİTE VE YENİLİK
  • MÜŞTERİLERİMİZE KAZANÇ SAĞLAYACAK UYGUN FİYAT POLİTİKASI
  • DOĞRU SERVİS